top of page

Умілі руки

Публічна·1 учасник

Активність груп: Останні 30 дні(-в)


Нових постів0

Нова мітка Учасники0

Про групу

Мета: Розвивати в учнів творче мислення, уяву, прищеплювати любов до прекрасного.

Програма гуртка «Умілі руки » розрахована на дітей 7-10 років.

Роботу в гуртку планую так, щоб вона не дублювала програмний матеріал з праці, а щоб розширювали і заглиблювали відомості по роботі з папером і картоном, тканиною, пластиліном, а також по роботі з іншими матеріалами, удосконалювали навики і уміння, що отримуються дітьми на уроках. Роботу гуртка організовую з урахуванням досвіду дітей і їх вікових особливостей. З дітьми, що не мають навиків роботи з папером, тканиною та іншими матеріалами починатиму з простіших виробів тобто для четвертого класу дається складніша робота.

Діти не люблять одноманітної монотонної праці, вона їх швидко стомлює, внаслідок цього у дітей може пропасти інтерес до роботи, тому на кожному занятті види виробів необхідно міняти. Важливо щоб в роботі діти могли проявити вигадку, творчість, фантазію, що, поза сумнівом, сприятиме підвищенню ефективності праці. Правильно поставлена робота гуртка має велике виховне значення. У дітей розвивається відчуття колективізму, відповідальності і гордості за свою працю, пошана до праці інших.

Робота в гуртку «Умілі руки» - прекрасний засіб розвитку творчості, розумових здібностей, естетичного смаку, а також конструкторського мислення дітей.

Діти, побачивши готові вироби, порівнюють їх, знаходять недоліки, критично відносяться до своєї роботи, у них виробляється аналітичний розум. Особливо важливо, що діти пізнають важливість своєї праці, застосування для тих, що оточують. Дуже удосконалювати естетичний смак дітей, розвивати відчуття прекрасного, підтримувати творчий початок в діяльності дитини.

Для практичної роботи відводиться велика частина часу – до 90%. Заняття гуртка проводиться в класній кімнаті, в якій є наочні посібники, великий роздатковий матеріал, шафи із зразками виробів. Кімната провітрюється, має нормативне освітлення, відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. За кожним учнем закріплюється індивідуальне робоче місце та інструменти. Перелік і об'єм матеріалів передбачається заздалегідь – збір деяких залежить від сезонних умов.

Інформація

  • Публічна

    Будь-хто може бачити цю групу.

  • Видима

    Відображається для відвідувачів сайту.

  • 25 жовтня 2023 р.

    Створено

  • Мар'яна Ометюх
bottom of page