top of page

Про Ліцей імені Василя Симоненка ЛМР

Stationary photo

Наш ліцей розташований у приємному й тихому районі, приблизно в 3 кілометрах від історичного центру м. Львова.

Мовами нашого освітнього процесу є українська, німецька та англійська. 
Наш навчальний заклад був заснований у 1983 році. У жовтні 1983 року школа стала спеціалізованою, з поглибленим вивченням німецької мови.. У 1995 році - ми вже гімназія, потім НВК з поглибленим вивченням німецької мови, а з 1997 року закладу було присвоєно імя відомого українського поета В. Симоненка, почав діяти шкільний музей.
Німецьку мову викладають у нашому ліцеї з першого класу, а з 5 року навчання учні починають вивчати англійську мову. З 2019 р. заклад став школою DSD, наші учні отримали змогу складати іспити DSD I та DSD II. З 2018 року успішно почали працювати класи НУШ за новими освітніми програмами.
Звичайно, наше шкільне життя не складається лише з навчання. До послуг дітей - басейн, у нас є два спортивні зали, де учні можуть займатися різними видами спортивної діяльності. Шкільна газета «Планета 85» - переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів шкільних медіа. Ансамбль народного танцю, шкільний вокально-інструментальний ансамбль, дитячий хор, театр «Ляльки й люди» на базі початкової школи, шаховий клуб, техногурток, спортивні секції працюють у позаурочний час. Звичайно, утвердилися традиційні фестивалі та конкурси, до яких залучені всі діти за віковими категоріями.
Педагогічний колектив ліцею творчий, працьовитий, ініціативний. Успішно втілює в життя сучасні освітні проекти, методики, технології.
Гасло навчального закладу - НЕ ДЛЯ ШКОЛИ, А ДЛЯ ЖИТТЯ ВЧИМОСЯ.
Кредо команди вчителів та учнів - ШЛЯХ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ЙДЕ…

bottom of page