top of page

Благодійний ярмарок

5 жовт. 2022 р.

Знаєте, яким був сьогоднішній день для нашої великої шкільної родини? Фантастичним! Чудовим! Радісним! Корисним! Організованим, веселим, цікавим, дуже потрібним. Це лише частина від усіх відгуків, які ми отрмали від батьків, учнів та вчителів. А знаєте, чому? Тому що усі були задіяні до важливої справи - збору коштів на допомогу ЗСУ. Ми провели благодійний ярмарок, на якому діти мали можливість проявити ініціативність і підприємливість, уміння вчитися новому, проявляти відповідальність та реалізувати себе у творчості. Роботи, представлені на ярмарку, були дуже різними. Це безліч смачної випічки, створеної з любов'ю і власними руками. Це вироби з бісеру, паперу, малюнки, картини, віночки, браслети, колечка, брошки... Очі розбігалися від розмаїття кольорів, але домінували, однозначно, блакитний та жовтий.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до ярмарку: тим, хто виготовляв вироби, і тим, хто купував, тим, хто допоміг організувати, і тим, хто з розумінням віднісся до деяких змін у роботі ліцею.

Сьогоднішній день ще раз підтвердив істину, що разом ми переможемо. Величезна подяка нашим ЗСУ і ТРО, завдяки яким ми можемо вчитися, працювати та розвиватися.

bottom of page