top of page

Журналістика

Публічна·29 учасників
2 листопада 2021 р. · приєднується до групи разом з .
A P
Ihor Borshovskyi
11 травня 2021 р. · приєднується до групи.
Ростислав Ометюх
11 травня 2021 р. · змінює опис групи.

Гурток журналістики є одним із найстарших гуртків нашого ліцею. Тут учні мають змогу доєднатись до створення шкільної газети. У нас є можливість ознайомитись із початковими відомостями про професію журналіста, набуття досвіду власної творчості, також є змога ознайомитись з історією журналістики, основами журналістської діяльності та сформувати навички усного спілкування.

Шкільна газета демонструє стабільний розвиток та ріст. Наприклад, три роки тому ми дізнались про «Міжнародний конкурс шкільних медіа» у місті Миколаїв, та взявши участь увійшли у список лауреатів конкурсу, минулого року шкільна газета Планета 85 отримала третє місце у номінації «Краща друкована шкільна газета», а торік вже здобула перемогу в цій номінації і зараз перебуває у статусі кращої друкованої шкільної газети за версією газети День. Також є й інші перемоги на міських та обласних конкурсах, зокрема є учасником всеукраїнського конкурсу шкільних медіа «Youth MediaLab» та ін…

Щороку гурток слідкуючи за подіями школи та світу, випускає понад десять номерів газети, також є тематичні випуски приурочені до певних подій.

Окрім того ми періодично знімаємо відео роботи. Наприклад, фільм про дівчину та хлопця що поїхав на схід отримав дві перемоги на всеукраїнському конкурсі «Кіно&Школа».

Запрошуємо всіх приєднуватись до нашого дружнього колективу.

Заняття проводяться щотижня у кабінеті інформатики початкової школи.

Час проведення 14:35 – 16:35.

Вітаємо у групі! Спілкуйтеся з іншими учасниками, дізнавайтеся новини та діліться фотографіями.

    Про групу

    Гурток журналістики є одним із найстарших гуртків нашого ліц...

    Учасники

    bottom of page